بازدید معاون بهره برداری آبفار خراسان رضوی از امور آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه

بازدید معاون بهره برداری آبفار خراسان رضوی از امور آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در راستای خدمات رسانی به روستاییان، از امور آبفار تربت حیدریه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار شهرستان تربت حیدریه در این نشست گزارشی از وضعیت آب شرب و چالشها و مشکلات موجود در تامین آب شرب روستاییان و مشکلات و راه حل های موجود ارائه داد.

ابراهیم جواهریان گفت: همچنین مشکلات قرارداد نگه داری تعاونی ها و بررسی قرارداد پیشنهادی انشعابات غیر مجاز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

معاون بهره برداری شرکت آبفار خراسان رضوی ضمن بازدید از آزمایشگاه این امور، از زحمات کارکنان امور آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه در ارائه خدمات مطلوب در راستای تامین آب شرب بهداشتی برای روستاییان قدردانی کرد.

محمد سهرابی بیان کرد: اجرای پروژه ها و رعایت نکات ایمنی آن، برای آبرسانی سالم در روستاهایی که تحت پوشش نمی باشند را از اولویت های شرکت آب و فاضلاب روستایی عنوان کرد و افزود همه کارکنان با همکاری و همدلی سعی کنیم مشکلات جامعه روستایی را حل کنیم.

وی با اشاره به اهمیت مقوله آب بخصوص آب شرب، برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در جهت ارتقاء فرهنگ مصرف بهینه آب را ضروری دانست.

قالب وردپرس
http://solidwork.ir/