رفع بیش از 2 هزار مورد نشتی و اتفاقات در شبکه های آبرسانی روستایی شهرستان بردسکن

رفع بیش از 2 هزار مورد نشتی و اتفاقات در شبکه های آبرسانی روستایی شهرستان بردسکن

۲۰ آبان ۱۳۹۶

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی بردسکن از کاهش قابل توجه هدررفت آب با تعویض و استاندارسازی لوله‌های شبکه توزیع آب شرب روستاهای این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار روستایی بردسکن با بیان این خبر اظهار داشت: به دلیل قدمت تأسیسات و شبکه های آبرسانی از ابتدای سال جاری بالغ بر 2 هزار و 184 مورد اتفاق و نشتی در شبکه آبرسانی روستاهای بردسکن صورت گرفته که در سیستم pm نیز به ثبت رسیده است.

محمد صادقی افزود: اتفاقات صورت گرفته از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 6% رشد داشته است که بررسی آمار و ارقام اتفاقات و مقایسه آن با سنوات گذشته حاکی از آن بود که بایستی فکری اساسی در جهت تعویض و اصلاح شبکه های فرسوده آبرسانی اندیشیده شود و نهضتی جدید در آبرسانی روستاها آغاز گردد چرا که ما در شهرستانی خشک و با کمبود شدید بارندگی واقع شده ایم و بایستی به هر طریق ممکن آبهای استحصالی را که وارد شبکه های آبرسانی می نمائیم مدیریت کرده و از پرت آن جلوگیری نمائیم.

مدیر امور آبفار روستایی بردسکن گفت: با یک اقدام جهادی با همکاری و مشارکت دهیاران و مردم روستاهای شهرستان، نسبت به تعویض و اصلاح بالغ بر 4250 متر شبکه توزیع در سطح 72 روستای  بردسکن اقدام نموده که در همین راستا تعداد 341 مورد کنتور خراب نیز تعویض گردید.

شایان ذکر است در حال حاضر 72 روستا بالغ بر 38 هزار نفر جمعیت در قالب بیش از 17 هزار مشترک تحت پوشش خدمات امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بردسکن قرار دارد.

| مکس پایپ

http://www.maxpipe.ir

 

About pipe

Check Also

پمپ های مقاوم به سایش در دانشگاه صنعتی شریف ساخته شد

محققان کشور موفق به ساخت پمپ‌ های مقاوم به سایش با طول عمر دو برابر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
http://solidwork.ir/