رفع مشکل آب شرب روستاهای آسیب دیده از سیل در شهرستان کلات

رفع مشکل آب شرب روستاهای آسیب دیده از سیل در شهرستان کلات

۲۴ آبان ۱۳۹۶

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی کلات گفت: با تلاش کارکنان این مجموعه، مشکل آب شرب مردم روستاهای خسارت دیده از سیلاب اخیر در شهرستان کلات برطرف شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، وحید ایمانی اظهار داشت: بارندگی های شدید اخیر این شهرستان، باعث جاری شدن سیل و وارد آمدن خسارت به تأسیسات، خط انتقال و شبکه توزیع آب شرب روستاهای کلات شده بود که با اقدامات انجام شده این مشکل در کوتاهترین زمان برطرف شد.

وی در این بازدید که با حضور فرماندار، بخشداری مرکزی، مدیران ادارات برق، بنیادمسکن، راه و ترابری، جهاد کشاورزی، مخابرات و آب منطقه ای صورت گرفت با ارائه گزارشی از روند تأمین آب شرب مردم روستاهای استان به اقدامات انجام شده در حوزه آب شرب روستایی کلات اشاره کرد.

ایمانی اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 25 هزار نفر در قالب افزون بر 8 هزار مشترک، تحت پوشش خدمات امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کلات قرار دارند.

دکتر موسوی تبار فرماندار شهرستان کلات در این بازدید از پیشرفت فیزیکی خوبی که  اداره آب نسبت به سایر ادارات داشتند تشکر نمود و بیان کرد در سطح شهرستان بیشترین اقدامات و همچنین بیشترین هزینه های انجام گرفته برای مناطق سیل زده  توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی کلات بوده است.

About pipe

Check Also

پمپ های مقاوم به سایش در دانشگاه صنعتی شریف ساخته شد

محققان کشور موفق به ساخت پمپ‌ های مقاوم به سایش با طول عمر دو برابر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
http://solidwork.ir/