مقالات

چه نوع هودی بخریم؟؟

بهترین هود آشپزخانه
بهترین هود آشپزخانه کالایی است که کمک رسان شماست و تمام این آلاینده ها و بوی آن ها را از آشپزخانه بیرون می برد، این محصول علاوه بر این امر، زیبایی منحصربه فردی نیز برای خانه به ارمغان می آورد. پس در حین ساخت و یا بازسازی آشپزخانه، هود یکی از کالاهایی است که باید به آن توجه کنید. مدل آن را از پیش برگزینید، فضای قرارگیری آن را تعیین نمایید. بنابراین بهترین هود آشپزخانه یکی از کالاهای حائز اهمیت آشپزخانه به شمار می آید که هم کارکرد خوبی در جذب دود و ذرات ناشی از پخت غذا دارد و هم با طرح های خود زیبایی منحصربه فردی برای آشپزخانه به ارمغان می آورد. از طرفی، بهترین هود آشپزخانه مزایای دیگری دارد که به آن می پردازیم
مزایای انتخاب بهترین هود آشپزخانه
تقریبا در همه مدل های هود آشپزخانه چراغ های روشنایی تعبیه شده است که در حین آشپزی نور بیشتری فضا را روشن می نماید و با امنیت بیشتری می توانید غذایتان را بپزید.
محیط آشپزخانه پاکیزه تر است، اگر آشپزخانه مجهز به بهترین هود آشپزخانه نباشد، روغن، دود و ذرات ناشی از پخت غذا روی کابینت و اجاق گاز می نشیند و تمیز کردن آن بسیار مشکل است.
بهترین هود آشپزخانه که تهویه مناسبی داشته باشد خطر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن را کم می کند.
از تولید حرارت بیش از اندازه در آشپزخانه جلوگیری می کند.
حتی اگر چندان فرصت آشپزی ندارید، خرید هود یک سرمایه گذاری محسوب می شود که باعث افزایش ارزش خانه می شود.
شاید شما بین مدل های مختلف هود گمراه شوید و نتوانید هود دلخواه و مناسب خود را بیابید. اما بیشتر خریداران بسته به دکوراسیون آشپزخانه، هود مناسب خود را انتخاب می نمایند. در این مطلب انواع مدل های هود و قابلیت های آن را بیان می کنیم تا با آگاهی بیشتری بهترین هود آشپزخانه مناسب خود را انتخاب نمایید.
 
انواع مدل های هود آشپزخانه
هود های زیر کابینیتی:
متداول ترین و بهترین هود آشپزخانه از دسته هودهای زیرکابینتی هستند، قیمت آنها مقرون به صرفه می باشد و با مدل ها و دکوراسیون های مختلف آشپزخانه ها مطابقت دارد. این مدل هودها در بالای اجاق گاز و زیر کابینت قابل نصب هستند. نصب و راه اندازی این دسته از هودها هزینه چندانی ندارند. بعضی از آنها که قیمت بالاتری دارند و هزینه راه اندازی آن ها بیشتر است، کانال های خروج هوا دارند تا ذرات را از آشپزخانه به بیرون بفرستند و دارای کارایی بیشتری هستند. این نوع هودها با وجود صدای بیشتر، قدرت مکش پایین تری دارند.
 
هود های دیواری
گاهی اوقات شرایط و دیزاین آشپزخانه طوری است که مجبوریم هود را در بخشی از آشپزخانه بگذاریم که کابینتی وجود ندارد. در این مواقع از هودهای دیواری که به هودهای شومینه ای یا شیب دار نیز معروفند استفاده می شود، این نوع هودها به دودکش شباهت دارند، چون محفظه ی آن ها مثل دودکش است که ذرات و بوی غذا را از آنجا بیرون می رود. در مقایسه با هود های زیرکابینتی هزینه بیشتری دارند، کارآمدتر هستند، علاوه بر صدای کم قدرت مکش خوبی دارند.
 
هود های جزیره‌ای
این مدل هودها برای محیط هایی خوب است که نه کابینتی و نه دیواری وجود دارد. از سقف آویزان می شوند و توسط یک فیلتر، هوا را تمیز می کنند. این نوع هود ها قیمت بالاتری دارند و برای آشپزخانه امروزی و شیک پیشنهاد می شوند. اما قدرت و مکش آن ها تقریبا کمتر است.
 
هود های مخفی
این نوع هودها به راحتی در طراحی آشپزخانه ها قابل استفاده هستند، طراحی آنها به گونه ای است که بزرگ و در دید نیستند. منعطفند و برای هر نوع طراحی با هزینه پایینی می توان آن ها را تهیه کرد. اما با وجود قدرت کم، هزینه نصب و راه اندازی آنها اغلب بالاست.
 
هود های آسانسوری
این نوع هودها که به هودهای تلسکوپی معروفند، توکار هستند و برای افرادی که تمایل ندارند هود دیده شود، مناسب است. این هود در زیر صفحه کابینت اجاق گاز قابل نصب است و پنل هود پس از روشن شدن از محیطی که روی صفحه به آن اختصاص دارد به صورت خودکار بالا آمده و هوای سطح اجاق جذب می کند.
هودها نسبت به مدل طراحی آشپزخانه و موارد مصرفی تهیه می شوند. هر فردی بسته به احتیاج خود و موقعیت و دیزاین آشپزخانه، هود متناسبی را انتخاب می کند. در ادامه مقاله مواردی را بیان می کنیم که باید در حین خرید هود آشپزخانه باید درنظر گرفت.

هود وسیله ای ضروری برای خانه هست و باید دقت بر این داشت که هودی ک میخرید نیاز های شما را برطرف کند…!

اگر راهنمایی برای خرید هود نیاز داشتید با ما تماس بگیرید ما شمارا به بهترین شکل ممکن راهنمایی خواهیم کرد.

رفتن به صفحه اطلاعات تماس
رفع نشتی آب در خانه
نم و شکستگی لوله ها در ساختمان ها باعث خسارت های زیاد و نمای زشت داخلی یا خارجی در ساختمان ها می شود که با کارشناسی دقیق می توان مشکل را  برطرف کرد که این کارشناسی مستلزم بررسی های دقیق و مشخص کردن منبع نم و شکستگی می باشد.
در مرحله اول باید مشخص شود که مشکل از لوله کشی فاضلاب است یا لوله کشی آب یا شوفاژ و بعد برای رفع مشکل اقدام کرد.  گاهی اوقات ممکن است مشکل از لوله کشی نباشد و نم بر اثر سوراخ شدگی قیر گونی یا اتصالات شیرالات باشد.
به این نکته باید توجه داشت که وقتی مشکل برطرف می شود، روی فضای تعمیر شده برای یک الی دو روز باید باز بماند تا از تعمیرات انجام شده اطمینان خاطر به عمل آید.
 
نم ایجاد شده در صورتی که با زردی روی سطح بوجود بیاید مشکل از نشتی فاضلاب است ، در مواقعی که مشکل فاضلاب باشد، زمانی نم یا ریزش آب بیشتر می شود که از فاضلاب استفاده شود و آب به شکل مقطعی می آید، ولی زمانی که آب دائما در حال ریزش باشد یا نم در حال بیشتر شدن باشد و متوقف نشود مشکل از لوله کشی آب می باشد.
 
تشخیص نشتی آب از لوله های فاضلاب
تردیدی نیست که نشتی لوله های فاضلاب بیشترین نگرانی را برای مردم دارند. آلودگی آب که اغلب هم نجس هستند از یک طرف و جا انداختن و لکه های رنگی آنها از طرف دیگر این مشکل را بد تر می کند. خوشبختانه سیستم لوله های پلیکا به شکلی است که کمتر دچار پوسیدگی می شوند و نشتی در این نوع لوله ها کمتر گزارش داده می شود.
امروز اما همانگونه که در مقاله لوله کشی فاضلابتوضیح داده شد، لوله های فاضلاب در جایی تعبیه می شوند که در صورت خرابی تخریب کمتری به همراه داشته باشند. این لوله ها را در شرایط فعلی بصورت زیر سقفی می کشند و برای آنها رایزرهایی در نظر می گیرند که لوله از درون آنها عبور می کند، زیر سقف و برای قسمت های مختلف شبکه کشی می شود و توسط سقف کاذب از نمای ساختمان دور می شود.
معمولا نشتی این لوله ها را می توان با شناخت نقشه تاسیساتی خانه به راحتی تشخیص داد. همین که جایی کمی نم داده باشد باید به نشتی آب شک کرد. در خانه های امروز خیلی راحت می توانید بصورت ظاهری بررسی کنید که آیا نشتی از لوله های فاضلاب است یا خیر . کافی است مسیر ها را بررسی کنید و این موضوع را متوجه شوید.
 
لوله کشی فاضلاب در حمام بصورت زیر سقفی
سقف کاغذ را بر دارید و با یک چزاغ قوه تمام مسیر را بررسی کنید و از فردی بخواهید در مسیر توالت و یا فاضلاب آب بریزد. آگر نشتی از لوله های فاضلاب باشد کاملا خود را با چکه کردن نشان می دهد. این کار را در هر منطقه که نشانی از نم دیدید انجام دهید.
در خانه های قدیمی تر که از سیستم داکت کشی و سقف کاذب خبری نیست اما کمی موضوع دشوار تر می شود . بخصوص زمانی که لوله های آب و فاضلاب از یک مسیر طراحی شده باشند. اما اگر کمی هوشیار باشید خواهید فهمید که در اصل تفاوتی ندارد.
این بار هم اگر جای نم را بدانید باید شبکه اصلی آب را ببندید تا ببینید نم کمتر می شود یا خیر . سپس باید از فردی بخواهید که آب در لوله های فاضلاب بریزد. هم خوب گوش کنید و هم به دقت نم را بررسی کنید. اگر نشتی از فاضلاب باشد خود را نشان می دهد. هر چند کمی کار دشوار است.
در سیستم های قدیمی فاضلاب برای تعمیر لوله های فاضلابی که نشتی دارد عموما نیاز به تخریب می باشد و راهی به غیر از این وجود ندارد .
اصلاح نشتی لوله های فاضلاب
پس از تعیین و مشخص شدن نشتی لوله های فاضلاب نوبت به اصلاح آنها خواهد رسید . اگر لوله کشی ساختمان خیلی قدیمی نباشد به راحتی می توان آن را اصلاح کرد.
ابتدا باید مکان نشتی را مشخص کنید. معمولا چنیدن راه برای اصلاح یک نشتی وجود دارد که باید پس از بررسی دقیق و کارشناسی بهترین راه انتخاب شود. ضمنا باید به متناسب با نشتی کار تعمیرات انجام شود. مثلا اگر سطح نشتی زیاد باشد احتمالا دلیل دیگری باعث این نشتی شده و باید ریشه یابی شود.
این موضوع را به کارشناسان و متخصصین کار آزموده تاسیسات بسپارید ولی اگر خودتان در تلاش هستید که ایراد را بر طرف کنید باید به نحوه کار با لوله های پلیکا آشنا باشید.
رفع شکستگی و یا سوراخ شدگی لوله های فاضلاب
در این مدل از نشتی ها به دلیل ضربه و یا فشار بیش از اندازه بدنه لوله اصلی سوراخ و یا شکسته است. صرف نظر از اینکه چه دلیل باعث این سوراخ شدن شده که باید پیدا شود و مرتفع شود باید لوله را از حداقل ۳۰ سانتی متر پایین تر از سطح خرابی ببرید. دوباره باید لوله را از سطح بالاتر خرابی هم به همان اندازه برش دهید.
 

اگر خانه هایی که شما در آن زندگی میکنید دچار نشتی لوله و یا اتفاقاتی از این قبیل با ما تماس بگیرید شمارا در این زمینه راهنمایی خواهیم کرد.

رفتن به صفحه اطلاعات تماس

لوله کشی سرد و گرم

یکی از اصلی‌ترین شاخص‌های تعیین کننده ارزش یک ساختمان، شکل و نحوه‌ی لوله کشی آن است. جریان آب در داخل ساختمان به دو قسمت سرد و گرم تقسیم می‌شود تا معمار بتواند بر اساس نوع ساختمان و نقشه‌ی از پیش تعیین شده، مسیر انشعابات لوله کشی آب سرد و گرم را مشخص کند. اگر بخواهیم یک ساختمان را به یک انسان تشبیه کنیم، لوله کشی سرد و گرم آن در واقع رگ‌های خونی است که جریان آب را به دست ساکنین ساختمان می‌رساند. از همین رو پروسه‌ی لوله کشی آب سرد و گرم یک امر بسیار مهم است و بهتر است توسط متخصصان این حوزه انجام شود. اگر بخواهیم آب سرد و گرم را خیلی ساده بررسی کنیم، باید اینگونه بگوییم که لوله کشی سرد در واقع همان جریان آب شهری است که داخل ساختمان به گردش درمی‌آید و لوله کشی گرم ساختمان، همان جریان آب شهری است که دمای آن توسط آبگرمکن یا  پکیج ساختمان افزایش پیدا کرده است. همان‌طور که گفتیم، نحوه‌ی لوله کشی سرد و گرم، یک امر بسیار مهم در حوزه ساختمان‌سازی به حساب می‌آید که ارتباط مستقیمی با ارزش ساختمان دارد؛ از همین رو متخصصان این حوزه باید با در نظر گرفتن نکات و استاندارد‌های سازمان آب و فاضلاب منطقه، اقدام به لوله کشی سرد و گرم کنند. در ادامه برخی از مهم‌ترین نکات و استاندارد‌های لوله کشی سرد و گرم ساختمان‌ها را بررسی خواهیم کرد.

نصب شیر فلکه
یکی از عمومی‌ترین نکات لوله کشی سرد و گرم، نصب شیر فلکه در ابتدای انشعابات آب بهداشتی ساختمان است. در گذشته نصب شیر فلکه یک امر ضروری محسوب نمی‌شد؛ اما از سال ۱۳۹۵ و با تغییرات در بخشنامه‌ی منتشر شده از سوی سازمان آب و فاضلاب کشور، هر منزل مسکونی یا تجاری باید حداقل یک شیر فلکه داشته باشد تا در صورت نیاز، افراد بتوانند از داخل ساختمان جریان آب را متوقف کنند. شیر فلکه در واقع آب شهری را به لوله کشی سرد ساختمان متصل می‌کند و معمولا بر اساس معیارهای جدید ساختمان ‌سازی، شیر فلکه زیر روشویی دستشویی قرار دارد. اولین انشعاب صورت گرفته از آن هم به شیرآلات داخل سرویس بهداشتی مربوط می‌شود. خوب است بدانید شیر فلکه‌ی منازل به یک شیر یک‌طرفه متصل است؛ از همین رو جریان آب از این قطعه فقط به سمت لوله کشی سرد ساختمان است.

کوتاه‌ترین مسیر، بهترین استراتژی است
انشعابات مربوط لوله کشی سرد و گرم داخل ساختمان باید تا حد امکان کوتاه باشند. قطعا زمانی که جریان آب به داخل ساختمان راه پیدا می‌کند، انشعابات مختلفی از آن برای دسترسی به تمام قسمت‌های خانه ایجاد می‌شود؛ از همین رو متخصصان این حوزه معتقدند یک لوله کشی استاندارد و صحیح دارای مسیرهای کوتاه است و نباید پیچ و خم اضافی و غیر کارآمد داشته باشد. این نوع استراتژی در لوله کشی سرد و گرم ساختمان‌ها باعث می‌شود که لوله‌ها مقاومت بیشتری در برابر فشار آب داشته باشند و در صورتی که دچار مشکلاتی همچون نشتی یا شکسگی شدند، راحت‌تر و سریع‌تر بتوان آنها را تعمیر کرد.
یک لوله کشی استاندارد و صحیح دارای مسیرهای کوتاه است و نباید پیچ و خم اضافی و غیر کارآمد داشته باشد.

“برای اطلاعات بیشتر درباره لوله کشی و یا لوله کشی ساختمان خود با ما تماس بگیرید”
پی وی سی PVC چیست ؟
پلی وینیل کلراید
پلی وینیل کلراید (PVC) عبارت پی وی سی و وینیل بطور رایج نه تنها با مرجع پلیمر بلکه برای همه موادی که پلی وینیل کلراید یک سازنده آنست استفاده می‌شود. پلی وینیل کلراید پلاستیکی با موارد استفاده نامحدود است .در شرایط حاضر یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی ست .بطور عمومی بیشتر از 50% از پی وی سی ساخت بشر در ساختمان سازی استفاده می‌شود .زیرا پی وی سی ارزان بوده وبه سادگی سر هم بندی می‌شود.

در سالهای اخیر پی وی سی (PVC) جایگزین مواد ساختمان سازی سنتی نظیر چوب سیمان و سفال در بسیاری از مناطق شده است با وجود ظهور یک ماده ایده ال در ساختمان سازی همچنان نگرانی در رابطه با هزینه پی وی سی برای محیط زیست طبیعی و سلامتی انسان وجود دارد . موارد استفاده فراوانی برای پی وی سی (PVC) شامل وینیل سایدینگ، علامت مغناطیسی کارت ها، برش عمودی پنجره ها، صفحات گرامافون که منبع اسم گذاری برای صفحات وینیل، لوله، لوله کشی، کانال و لوازم نصب کردنی، کیف‌های ارزان قیمت، پنجره‌های تاریک( بدون دید) ودر شکل نرم آن برای لباس، اثاثه یا لوازم داخلی 
نظیر پرده، کف سازی و ساختن سقف، پوسته کابل‌های الکتریکی، توپ‌های بازی سبک وزن وجود دارد. 
همچنین ماده ایست که اغلب برای لوله کشی آب و فاضلاب بعلت ارزان بودن طبیعی و انعطاف‌پذیر بودن استفاده می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر برگه اطلاعات تماس مراجعه کنید و با تماس بگیرید…!
اجاق گاز توکار امروزه با توجه به کابینت و سایر لوازم آشپزخانه و همچنین توجه به هماهنگی و زیبایی بیشتر، مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است. اجاق گازهای موجود در بازار از نظر تنوع به دو دسته ی اجاق گاز مبله و اجاق گاز توکار تقسیم می شوند.

اجاق گازها از اصلی ترین و مهمترین اجزا یک آشپزخانه هستند، هر روز با پیشرفت تکنولوژی شاهد اشکال مختلفی از انواع لوازم خانگی از جمله اجاق گازهای صفحه ای هستیم تا جاییکه فرم و شکل اجاق گازهای امروزی از فرم مستطیل همیشگی خارج شده و به سمت اشکال هندسی چند ضلعی و حتی دایره و نیم دایره رفته است. 

اجاق گازهای مدرن امروزی اغلب بنام اجاق گازهای صفحه ای یا توکار معروفند و در اشکال و طرحهای متنوع و متریال مختلف در بازار دیده می شوند. از آنجایی که آشپزخانه قلب خانه است و اجاق گاز سوگلی آشپزخانه پس مقاله امروز را با دقت بیشتری مطالعه کنید .

چه اجاق گازی بخریم؟

امروزه استفاده از اجاق گازهای فردار یا اصطلاحا مبله به دلیل حجیم بودن و بی استفاده بودن کمتر مورد توجه مصرف کنندگان قرار دارد. اگر شما قصد خرید اجاق گاز برای خانه خود دارید بهترین گزینه استفاده از اجاق گازهای توکار می‌باشد؛ چرا که این محصولات از نظر زیبایی و تنوع قابل قیاس با اجاق گاز‌های فردار نمی‌باشند و علاوه بر آن با استفاده از اجاق گاز‌های توکار یا رومیزی شما فضای بیشتری در آشپزخانه خواهید داشت. 

اشکال مختلف اجاق گازهای صفحه ای

همانطور که از اسم آنها پیداست، روی قسمتی از اشپزخانه مثل میزهای مخصوص یا کابینت ها نصب شده و قابل جابجایی نیستند. 

تعداد شعله های این مدل گازها از یک شعله شروع شده و به 6 شعله هم می رسد. 

این مدل اجاق گازها اکثرا گاز سوز هستند اما انواع مدلهای برقی با صفحه های لمسی و دیجیتال هم هستند که توسط چند شرکت خارجی و داخلی تولید می شوند که بسیار شیک و زیبا هستند و جلوه و زیبایی خاصی به دکوراسیون آشپزخانه می دهند.
اجاق گاز.مکس پایپ عرضه بهترین اجاق گاز های با کیفیت.

“با ما تماس بگیرید.برای تماس بر روی کلید واژه موجود در این پست کلیک کنید”
هنگامی که موضوع انتخاب یک توالت فرنگی به میان می‌آید، فاکتورهای بسیاری پیش رو قرار می‌گیرند که بهتر است برای داشتن یک انتخاب و خرید مناسب، به تمامی آن‌ها توجه شود. یکی از این فاکتورها دقت به تناسب نوع توالت فرنگی با ساختار بنایی است که قرار است در آن مورد استفاده قرار گیرد. همچنین باید دید که توالت فرنگی برای سرویس بهداشتی چه محیطی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. توالت فرنگی‌هایی که برای سرویس بهداشتی منازل، شرکت‌ها، فرودگاه‌ها، پاساژها و … مورد استفاده قرار می‌گیرند، هر یک بایستی دارای خصوصیاتی باشند که برای استفاده در آن محیط مناسب‌تر باشند. فاکتورهای اینچنینی بسیارند و در نظر داشتن تمامی آن‌ها مستلزم داشتن شناختی از انواع توالت فرنگی و ویژگی‌های آن‌هاست. 
توالت‌های فرنگی نیز همانند بسیاری دیگر از ساخته‌های دست بشر، به تدریج از نظر شکل ظاهری و سیستم عملکرد دچار تحول شده‌اند و شرکت‌های سازنده‌ی این محصولات ضمن تلاش برای ارائه‌ی محصولاتی با تنوع بیشتر، با هدف پوشش دادن نیازهای کاربران مختلف، همواره بر آنند تا عملکرد آن‌ها را نیز ارتقاء بخشیده و در راستای کارآمدتر کردنشان از تکنولوژی‌های به‌روز نهایت بهره را ببرند. این تحولات باعث شده تا توالت‌های فرنگی از ویژگی‌های متنوعی برخوردار شوند. در ادامه با مهم‌ترین این ویژگی‌ها آشنا خواهیم شد. نکته‌ای که ذکر آن لازم می‌نماید این است که در سرتاسر متن منظور از توالت فرنگی همان توالت فرنگی اروپایی است مگر در مواردی که به غیر آن اشاره شده باشد.
توالت فرنگی,مکث پایپ,از مکث پایپ بهترین قیمت را بخواهید,
اگر بخواهیم یکی از وسایل و تجهیزات ضروری حمام و سرویس بهداشتی را نام ببریم که تأثیر مهمی در نگهداری از وسایل آرایشی و بهداشتی دارد، باید به کابینت روشویی اشاره کنیم که می‌تواند نقش‌های مختلفی را بر عهده داشته باشد. این کابینت‌ها انواع مختلفی دارند، از مواد مختلفی ساخته می‌شوند، محل نصب آنها متفاوت است و از طراحی‌های متفاوتی برخوردارند. بنابراین، زمانی که در مورد کابینت روشویی بحث می‌شود، باید به موارد مختلف و جزئیات آن اشاره کرد و موارد مختلف مربوط به آن را مشخص کرد تا مخاطب ارتباط بهتری با آن برقرار کند.
اما سوالاتی که در مورد کابینت روشویی مطرح می‌شوند عبارتند از: ظاهر و طراحی آنها، جنس مواد به کار رفته در آنها، فلسفه استفاده از آنها، نحوه نصب آنها، و مزایای استفاده از آنها.
روشویی کابینتی,مکس پایپ,لوازم بهداشتی,بازرگانی معظمی افشار,شیرآلات, دوش,آینه باکس
.تاسیسات ساختمانی خود را از مکث پایپ بخواهید.
امروزه علم دوش های متفاوتی در بازار موجود می باشد.
این تفاوت ها میان دوش های حمام باعث می شود قدرت انتخاب گستره ای از طراحی های داخل حمام نیز پدیدار شود.
در مرحله اول شاید هر کسی با ورود به حمام  خانه خود اولین چیزی که جلب توجه کند دوش حمام باشد شاید در قدیم از دوش حمام های ساده برای استحمام استفاده می شد ولی با گذر زمان این دوش های قدیمی جای خود را به علم دوش های  جدید با کاربرد ها و کارکردهای فراوان داده است.
علم دوش ها از نظر شکل ظاهری نیز تفاوت های زیادی کرده است چه در رنگ بندی و چه در ظاهر. از نظر رنگ بندی این علم دوش ها در رنگ های طلایی کروم مشکی و حتی سفید و شاید در رنگ های دیگر نیز در بازار ظاهر شود ولی نکته جالب در رنگ بندی نیست بلکه جنس آنها نیز تغییرات چشم گیری کرده است.
علم دوش ,سحر بیتا ,تک کاره دو کاره ,کلی و جزیی با کیفیت عالی,alam tak kare do kare sahar bita max ppe.
جهت خرید علم دوش های با کیفیت با ما تماس بگیرید.

جنس آینه دستشویی

مناسب ترین جنس برای سرویس بهداشتی ورق های پی وی سی و مشتقات پلاستیکی هستند و با توجه به اینکه ورق های چوبی در برابر آب و رطوبت آسیب پذیر هستند انتخاب مناسبی برای فضاهای حمام و دستشویی نمی باشد. ولی با توجه به پایین بودن قیمت ورق های چوبی نسبت به ورق های پی وی سی متاسفانه گاهاٌ شرکت های تولید کننده برای سود جویی بیشتر دست به تولید آینه باکس با ورق های چوبی زده اند. ورق های پی وی سی با توجه به ماهیت خود، ضد آب بوده و در محیط های مرطوب از رشد قارچ ها و باکتری ها در فضای دستشویی جلوگیری می کنند. آینه باکس,آینه,باکس,مکس پایپ,جنس عالی ,با ما تماس بگیرید با قیمت عالی ,مکس پایپ پخش آینه باکس ,max pipe miror box

هود در آشپزخانه کاربردهای زیادی دارد. مهم ترین کار آن خارج کردن بو، دود و بخاری است که در هنگام آشپزی بلند می شود. به عبارت دیگر، هود گاز، رطوبت و چربی معلق در هوا را به بیرون از منزل می کشد و میزان رطوبت را در حد مناسبی ثابت نگاه می دارد. در عین حال، چربی و رطوبت روی سقف و دیوارها نمی نشیند و آشپزخانه برای مدت زمان بیشتری تمیز می ماند. اگر هود یا دستگاه هواکش در آشپزخانه نصب نباشد، افزایش رطوبت شرایط را برای رشد میکروب ها، قارچ ها و کپک ها فراهم می کند و سلامت اعضای خانواده را به خطر می اندازد.
لوله PVC (لوله UPVC) جزو اولین و معروفترین لوله‌های پلیمری است که به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفت و از PVC انواع مختلفی لوله با کاربردهای مختلف تولید و به بازار عرضه شد. لوله‌های پی وی سی به سختی صدمه می‌بینند و داراری طول عمر زیادی هستند و به دلیل مقاومت بالایی که در برابر شرایط محیطی دارند به سرعت در بین همگان به محبوبیت فراوانی دست پیدا کرد و توانست در بسیاری از پروژه‌ها جهت انتقال فاضلاب , آبرسانی و انتقال سیالات بکار برده شود.لوله پلیکا (پولیکا) با داشتن بالاترین خواص فنی و مکانیکی نیازهای اقتصادی و محیطی مناسبی را در دنیای امروز فراهم می‌نمایند. جدیدترین مدل از خانواده لوله‌های پلیکا (U-PVC) لوله مورد استفاده برای آب و فاضلاب در سراسر دنیا پوش فیت یو پی وی سی است که نشت نمی‌کند و به آسانی نصب می‌شود.
لوله پی وی سی,PVC لوله ,لوله پی وی سی گلپایگان,مکس پایپ لوله پی وی سی گلپایگان ,max pipe pvc Golpayegan

آینه دستشویی یکی از اجزای ضروری در سرویس های بهداشتی است. که از دیرباز دست خوش تغییرات زیادی بوده ، از آینه های شیشه ای تا آینه های پلاستیکی و آینه های پلکسی را میشود در این ۳۰ سال گذشته در دستشویی های خانه ها دید . میتوان بلوغ آینه دستشویی را زمانی دانست که آینه روشویی به شکل آینه با قاب و باکس پی وی سی به بازار مصرف عرضه شد . آینه های دستشویی از جنس پی وی سی که با اسم آینه باکس و آینه روشویی نیز در بازار شناخته می شوند. آینه باکس پی وی سی از لحاظ ضد آب بودن تنوع مدل و مقاومت در برابر ضربه و آنتی باکتری بودن انتخاب مناسب دستشویی های حال حاضر است.

نکات مهم انتخاب انواع پکیج دیواری و زمینی : 

به طور کلی می توانیم یک پکیج دیواری و زمینی را دستگاهی بنامیم که (به جای موتورخانه مرکزی) قادر به تأمین همزمان آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ برای هریک از واحدهای آپارتمان (یا ویلاها) است. پکیج ها می توانند به راحتی به جای یک کابینت دیواری یا زمینی نصب شوند که علاوه بر بازدهی انرژی بالاتر، مصرف سوخت کمتری را نسبت به موتور خانه مرکزی، به همراه خواهد داشت. این عمل سبب حذف لوله کشی های گسترده در ساختمان و نیز مستقل شدن هر یک از واحدها از نظر تامین گرمایش و آب گرم مصرفی می گردد.

  • قبل از ارائه توضیحات در خصوص انواع پکیج های گرمایشی دیواری و زمینی و همچنین چگونگی انتخاب بهترین آن ها، به اطلاع میرساند عرضه پکیج های گرمایشی با گارانتی اصالت کالا و زمان تحویل 2 تا 4 ساعته (در تهران) همراه با نصب رایگان و مناسبترین قیمت ها از سال 1383 توسط شرکت دماتجهیز انجام می گردد. (ارسال برای شهرهای دیگر تا 2 روز کاری بر اساس دوری مسافت)

 پكيج های گرمایشی از نظر نحوه قرار گرفتن و نصب به دو نوع پکیج دیواری و پکیج زمینی تقسیم می شوند.

انواع پکیج دیواری و زمینی:

پکیج های گرمایشی از نظر نوع سوخت مصرفی به چهار نوع تقسیم می شوند:

  • پکیج گازسوز (دیواری و زمینی بدون صدا )
  • پکیج گازوئیل سوز (زمینی با قابلیت نصب در موتورخانه یا انباری خارج از واحد مسکونی )
  • پکیج دوگانه سوز (زمینی با قابلیت نصب در موتور خانه یا انباری خارج از واحد مسکونی )
  • پکيج برقی (دیواری و زمینی بدون صدا )

پکيج های شوفاژ گازوئیل سوز و دوگانه سوز که از نوع پکیج های گرمایشی زمینی می باشند که عمدتاً در ویلاها و ساختمانهای شخصی حیاط دار مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت های بروز را از مکس پایپ بخواهید..!

قالب وردپرس
http://solidwork.ir/